O nas

about-1

EMG_Studio_Logo_Black

to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Nasz salon urody powstał dla osób, które cenią sobie usługi na najwyższym poziomie. Eksperci studia to wysoko wykwalifikowani specjaliści z dziedziny fryzjerstwa oraz kosmetyki dłoni. Jesteśmy dla Ciebie. Odpoczniesz u nas od zgiełku miasta i poświęcisz czas najważniejszej osobie – sobie.

Szanujemy czas naszych Klientów.

Bez względu na to, czy masz tylko chwilkę na szybkie cięcie, poszukujesz wyrazistego koloru lub fantazyjnego upięcia, a może chcesz oddać się specjalnym rytuałom pielęgnacyjnym – gwarantujemy, że nasi styliści w pełni wykorzystają Twój czas.

Jesteśmy estetami.

Projektując wyjątkowe wnętrze naszego salonu chcieliśmy, aby Klienci tuż po przekroczeniu progu odczuwali przyjemność z obcowania z pięknem. Eleganckie studio oddaje w pełni charakter naszej pracy – dążenia do perfekcji, a także niezwykłej dbałości o detale i estetykę.

Nasz zespół


 • Daniel

  Mistrz rytuałów pielęgnacyjnych. O włosach wie wszystko – poznaj Daniela, naszego wyjątkowego stylistę    …

 • Dominika

  Precyzja i delikatność wykonania to cechy charakterystyczne jej manicure’u. Zobacz, za co Klienci kochają Dominikę.…

 • Monika

  Manicure w wykonaniu Moniki to soczyste kolory z szalonych, lakierowych kolekcji. Kreatywnie i z klasą.…

 • Beata

  Beata to wyjątkowy stylista włosów – wydobywa z nich naturalne piękno i sprawia, że stają…

 • Patrycja

  Wielkie wyjście? Wybierz Patrycję, a fantazyjne upięcia w jej wykonaniu sprawią, że staniesz się gwiazdą…

Służymy wiedzą i doświadczeniem.

Dzięki ścisłej współpracy z najlepszymi na rynku firmami kosmetycznymi zawsze jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami w stylizacji włosów i pielęgnacji dłoni. Wiemy, że głos Klienta i jego samopoczucie są najważniejsze. Wsłuchujemy się w potrzeby Klientów i rekomendujemy jedynie takie rozwiązania, które wyeksponują ich naturalne piękno. Przyjazna, służąca głębokiemu relaksowi atmosfera oraz profesjonalny zespół zdobyły zaufanie szerokiego grona Klientów – zarówno Pań, Panów oraz dzieci.

Bezpieczeństwo Klientów jest naszym priorytetem.

Narzędzia, którymi się posługujemy są należycie zadbane i regularnie sterylizowane. Korzystamy ze sprzętu i produktów wysokiej jakości. Pracujemy na takich markach jak OPI, INDIGO, VICTORIA, SEMILAC, MOLLON, CND czy GELLISH. Nasi styliści pielęgnują włosy z wykorzystaniem profesjonalnej linii kosmetyków marki Wella System Professional. Użycie oryginalnych, markowych produktów gwarantuje doskonały efekt zabiegów, a także wpływa na ich trwałość. Nasi styliści udzielają wyczerpujących wskazówek dotyczących pielęgnacji włosów czy dłoni, aby Klienci mogli jak najdłużej cieszyć się ich pięknem i zdrowym wyglądem, jeszcze długo po opuszczeniu salonu.